Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

AMC w magazynie Prestiż

AMC w magazynie Prestiż

Polecamy Państwu najnowsze wydanie magazynu Prestiż a w nim szeroki artykuł o naszym centrum medycznym, innowacyjnych technologiach oraz pionierskich zabiegach realizowanych przez Zespół specjalistów operujących w AMC.

http://www.prestizszczecin.pl/…/zdrowie-i…/zawod-specjalista

___________________________________________

PIERWSZA OPERACJA W POLSCE!

PIERWSZA OPERACJA W POLSCE!

 

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasz lekarz dr Maciej Karaczun przeprowadził pierwszą w naszym kraju operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przy użyciu implantu ULTRABUTTON.

Chwilę po premierze światowej, najnowszy implant jednej z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie medycyny sportowej (Smith & Nephew), został użyty podczas operacji przeprowadzonej w szczecińskim centrum AMC Art Medical Center.

Według badań klinicznych, porównujących wytrzymałość mocowania przeszczepu więzadła krzyżowego przedniego najczęściej używanych implantów, Ultrabutton wypadł zdecydowanie najlepiej. Dzięki nowym rozwiązaniom użytym w budowie implantu nasi Pacjenci mogą spodziewać się jeszcze lepszych efektów po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

___________________________________________

AMC Art Medical Center jako jeden z pierwszych ośrodków medycznych w Polsce stosuje podczas zabiegów kleje tkankowy. Klej tkankowy ARTISS jest dwuskładnikowym fibrynowym klejem do tkanek i zawiera dwa spośród białek, które tworzą skrzep krwi. Białka te noszą nazwę fibrynogen i trombina. Gdy te białka mieszają się podczas podawania, tworzą skrzep w miejscu, gdzie nałoży je chirurg.

Klej tkankowy w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej może być stosowany zamiast szwów, ponadto jest wskazany dla poprawienia hemostazy na powierzchniach tkanki podskórnej. Stosowanie preparatu skraca okres gojenia się tkanek oraz w sposób zdecydowany poprawia bezpieczeństwo pacjenta przyspieszając jego powrót do pełnej sprawności. Nasz Zespół nieustannie kształci się w zakresie najnowocześniejszych technik chirurgicznych i wdraża je w zakresie przeprowadzanych procedur medycznych.

Głęboko wierzymy że pozycja lidera w zakresie bezpieczeństwa Pacjentów stanowi najważniejszy atut AMC Art Medical Center.

___________________________________________