Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Dr n. med.  Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center.

AMC Art Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna w dziedzinie chirurgii plastycznej, która została w całości zaprojektowana i odebrana architektonicznie według najnowszych standardów szpitalnych.

Najwyższej jakości aparatura medyczna ( firm: Dräger, Covidien, Alvo, Maquet, Medicon), systemy antybakteryjne - wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Oferujemy usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

 Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

_________________________________________

Szkolenie Regeneris w AMC

Szkolenie Regeneris w AMC

Szkolenie Lea Futur – AMC Art Medical Center – czerwiec 2015.

W czerwcu w centrum medycznym AMC odbyło się szkolenie Lea Futur. Szkolenie prowadziła dr Renata Kłak i dr Andrzej Dziedzic . W szkoleniu brali udział również inni lekarze spoza centrum AMC zajmujący się zabiegami medycyny estetycznej w Szczecinie. Szkolenie dotyczyło nowych sposobów wykorzystania preparatu Regeneris w połączeniu z kwasem hialuronowym. 
Zestaw Regeneris został wzbogacony przez dodanie niskousieciowanego kwasu hialuronowego, co wielokrotnie zwiększa jego skuteczność. Połączenie tych, znanych z niezwykłej skuteczności składników, pozwala osiągnąć niezwykły efekt regeneracyjny i odmładzający. Kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy komórek skóry powodując jej nawilżenie i odżywienie od wewnątrz. Ponadto wiąże wodę i działa wypełniająco. Autologiczne osocze bogato płytkowe zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu I, polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry, stymuluje proliferację komórek macierzystych i odbudowę naczyń skóry oraz nadaje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry. Zabieg z użyciem zestawu Cellular Matrix daje długotrwały, naturalny efekt odmłodzonej i zrewitalizowanej skóry. Zestaw Cellular Matrix został opracowany przez szwajcarskie laboratorium Regen Lab, lidera w dziedzinie regeneracji, a jego skuteczność potwierdzają badania naukowe.

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 91 820 20 20

_________________________________________

Amsterdam Foot & Ankle Course 2015.

Amsterdam Foot & Ankle Course 2015.

Amsterdamski Kurs Stopy i Stawu Skokowego został po raz pierwszy przeprowadzony w 2000 roku. Od tego czasu uczestniczyli w nim specjaliści z całego świata. W tym roku po raz kolejny w kursie uczestniczył Piotr Wieczorek, specjalista ortopedii i traumatologii ruchu operujący w centrum medycznym AMC. Coroczny kurs skoncentrowany jest na minimalnie inwazyjnych zabiegach tyłostopia oraz stawu skokowego. Obejmuje ćwiczenia na preparatach, wykłady, interaktywny kurs komputerowy, zabiegi na żywo, pokazy kliniczne, warsztaty protez stawu skokowego oraz quiz. Wykłady są interaktywne i wspomagane są przez system bezprzewodowego głosowania. W czasie ćwiczeń na preparatach prezentowane są najnowsze techniki chirurgii minimalnie inwazyjnej stopy i stawu skokowego. Wykładowcy są miejscowi oraz zagraniczni. Kurs posiada ograniczoną liczbę uczestników, aby zapewnić optymalne szkolenie praktyczne i interakcję z wykładowcami.

Kurs jest objęty patronatem międzynarodowych towarzystw takich jak: The International Society for Arthroscopy, Knee surgery, and Orthopaedic Sports medicine (ISAKOS), The European Society of Sports traumatology Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA) oraz the UEMS (Continuous Medical Education).

Pełen zakres zabiegów realizowanych w naszym centrum medycznym dostępny jest na naszej stronie:

http://www.artmedicalcenter.eu/ortopedia

_________________________________________

Newsweek

Newsweek

Polecamy Państwu ostatnie wydanie magazynu Newsweek a w nim informację prasową zredagowaną przez współpracującego z centrum medycznym AMC doktora Piotra Kolczewskiego. Doktor Kolczewski wykonuje w AMC zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykorzystując między innymi inteligentny medyczny laser CO2. Więcej informacji z zakresu ginekologii estetycznej znajdziecie Państwo na naszej stronie:
http://www.artmedicalcenter.eu/ginekologia-estetyczna

_________________________________________

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Serdecznie polecamy Państwu pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa iż centrum medyczne AMC zostało po weryfikacji polecone jako placówka medyczna realizująca zabiegi operacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej, ginekologii, ortopedii oraz chirurgii ogólnej jak również zabiegi medycyny estetycznej.

Pełna oferta naszego centrum medycznego dostępna jest na stroniewww.artmedicalcenter.eu