Nasze Centrum

Umów się na konsultację

Witamy w AMC,

Z różnych dostępnych informacji, jakie daje dziś postępujący świat techniki, strona ta ma na celu dostarczenie cennych informacji, które pomogą Państwu zorientować się o możliwościach chirurgii plastycznej, ogólnej, ortopedii, ginekologii oraz laryngologii. Jeżeli przyczyną Państwa poszukiwań jest wada wrodzona, nabyta, czy skutki grawitacji i postępujący czas, czy też defekt, który nastąpił na skutek urazu - możliwe, że potrafimy Państwu pomóc.

Procedury takie jak powiększenie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, liposukcja czy plastyka brzucha, oraz zabiegi związane z operacjami ortopedycznymi, ginekologicznymi, czy laryngologicznymi, mogą u nas zostać wykonane w bezpiecznym zaciszu akredytowanej sali operacyjnej.

5 Kwestii Świadczących o bezpieczeństwie w AMC

 • Ścisły <strong>rygor sanitarny</strong>

  Ścisły rygor sanitarny

 • Szczegółowa <strong>weryfikacja 
pacjentów</strong>

  Szczegółowa weryfikacja pacjentów

 • <strong>Jednoosobowe</strong> sale

  Jednoosobowe sale w czasie pandemii

 • Personel pracujący <strong>wyłącznie w AMC</strong>

  Personel pracujący wyłącznie w AMC

 • Wymóg <strong>dodatkowych
badań</strong> laboratoryjnych

  Wymóg dodatkowych badań laboratoryjnych

Specjalizujemy się w:

Konsultacje

Konsultacje


Podczas konsultacji zachęcamy naszych Pacjentów, aby zadawali tyle pytań - aż poczują się całkowicie pewnie. Operacja może się odbyć kiedykolwiek, ale przejść przez proces konsultacji i przygotowań możesz już teraz, aby zdobyć jak najwięcej wiadomości. Naszym celem jest pomóc Pacjentom osiągnąć trwałe, naturalne rezultaty, które zwiększą chęć korzystania w pełni z życia. Staramy się aby Pacjent otrzymał wszelkie potrzebne informacje i aby czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Nasze centrum zaopatrzone jest w najwyższej jakości aparaturę medyczną, nowoczesne systemy antybakteryjne, klimatyzację, wentylację, zatrudniamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Ściany i sufity pomieszczeń Art Medical Center, włącznie z blokiem operacyjnym pokryte są specjalnymi powłokami z domieszką jonów srebra.

Jednym z ważniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów zastosowanych w AMC są inteligentne bloki operacyjne, zarządzane poprzez system komputerowy INTEGRA. Dzięki niemu personel sali operacyjnej steruje urządzeniami dostosowując je do potrzeb zabiegu, bez konieczności odrywania chirurga od pracy. Wdrożenie owego systemu oznacza nowoczesną, cyfrową salę operacyjną, w której sprzęt, oświetlenie, video i audio, są zintegrowane i sterowane z jednego centralnego urządzenia (komputera). W salach operacyjnych sufity pokryte są panelami ze stali nierdzewnej, z dodatkową powłoką antybakteryjną Biocare. Uchwyty lamp wykonano z miedzi. Jest to rozwiązanie innowacyjne, zapewniające najniższe ryzyko wystąpienia zakażeń.

Jeden z bloków operacyjnych monitorowany jest kamerami wysokiej rozdzielczości. Podgląd z kamer widoczny jest na zintegrowanym z zabudową panelową monitorze wysokiej rozdzielczości. Kamery mogą poprzez łącze internetowe transmitować obraz do dowolnego miejsca na świecie, w czasie rzeczywistym. Można więc prowadzić kursy z chirurgii, nie czyniąc zamieszania na sali operacyjnej lub na bieżąco, w czasie operacji wymieniać doświadczenia ze specjalistami z innych ośrodków.

Aparat do znieczulenia Primus (najnowszy model firmy Drager), zapewnia precyzyjne monitorowanie parametrów życiowych w czasie znieczulenia, jest podstawą bezpieczeństwa pacjentów operowanych w AMC. System kamer i specjalistyczne instrumentarium, umożliwiają także wykonywanie operacji estetycznych twarzy, technikami endoskopowymi. Zapewnia to uzyskanie bardzo dobrych wyników estetycznych przy znacznie mniejszej inwazyjności.

Na każdym kroku staramy się nie tylko sprostać ich oczekiwaniom Pacjentów w zakresie zmian wyglądu, ale przede wszystkim wkładamy maksimum możliwego wysiłku organizacyjnego, technicznego, merytorycznego oraz ludzkiego - w zminimalizowanie wszelkiego ryzyka i zapewnienie bezpieczeństwa Pacjentowi. Nasze starania i poziom świadczonych usług spełniają wymogi stawiane przez ISAPS (Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Plastycznej), dzięki czemu nasz personel legitymuje się stosowną odznaką SAFETY PATIENT.

Ważne jest, że każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Ciebie oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Dla nas Pacjent jest najważniejszy i to jego zadowolenie stanowi dla nas największą satysfakcję.

Lekarze operujący w AMC nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz śledzą nowe trendy medyczne. Świadectwem profesjonalizmu kadry lekarskiej AMC są prowadzone u nas kursy i szkolenia dla lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej oraz ortopedii.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Partnerzy