Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

W dniach 1-3 marca b.r. w prywatnym ośrodku medycznym S CLINIC, należącym do doktora Constantina Stana, w stolicy Rumunii – Bukareszcie, firma Polytech Health & Aesthetics zorganizowała szkolenie w zakresie nowatorskich technik operacyjnych z użyciem implantów Polytech.

Doktor Artur Śliwiński – jako jeden z 5 wybranych specjalistów z całej Europy, uczestniczył  wraz z dr Constantinem Stanem w operacjach pokazowych dla zaproszonych chirurgów plastycznych.

Podnoszenie kwalifikacji przez lekarza, - jest jego obowiązkiem, - dla dobra Pacjentów, których operuje.

___________________________________________

ZNIECZULENIA NIE TRZEBA SIĘ BAĆ

ZNIECZULENIA NIE TRZEBA SIĘ BAĆ

Lęk przed operacją towarzyszy prawie wszystkim pacjentom. Większość jednak bardziej niż operacji boi się znieczulenia. Często pojawiają się pytania: „Czy się obudzę”?, „Czy nie obudzę się w trakcie operacji i nie będę mógł/a niczego powiedzieć i będę wszystko czuł/a”?

Za znieczulenie odpowiada lekarz anestezjolog. Przygotowuje on pacjenta do operacji, czuwa nad przebiegiem znieczulenia i opiece pooperacyjnej, w tym właściwym leczeniu bólu. Zajmuje się on także dziedziną medycyny zwaną intensywną terapią, posiada zatem kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego przeprowadzenie Pacjenta przez czas operacji i okres pooperacyjny. Można powiedzieć, że jest takim Aniołem Stróżem pacjenta. Zawsze towarzyszy mu wykwalifikowana pielęgniarka anestezjologiczna.

Aby móc przeprowadzić znieczulenie niezbędny jest odpowiedni sprzęt, przede wszystkim jest to aparat do znieczulenia. W AMC Art Medical Center posiadamy sprzęt światowego lidera w dziedzinie anestezjologii – firmy Draeger, aparat klasy Primus, to taki Mercedes klasy S w aparatach do znieczulenia, posiada on możliwości pełnego monitorowania i pozwala na szybką reakcję w każdej sytuacji.

W naszym centrum medycznym kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem Naszych Pacjentów, stąd sprzęt musi być najwyższej klasy. Znieczulenie za pomocą leków, które używamy jest bezpieczne. Środki te, to nowoczesne zdobycze anestezologii, nie mają działań toksycznych (np. nie wypadają po nich włosy itp.), są używane we wszystkich renomowanych klinikach na świecie.

O ile to możliwe stosujemy złożone formy znieczulenia, łącząc techniki znieczulenia miejscowego, regionalnego (blokady pojedynczych nerwów, splotów, blokady centralne) ze znieczuleniem ogólnym (narkozą). Daje to najbardziej bezpieczne warunki do przeprowadzenia operacji, najmniej obciąża organizm i pozwala pacjentom zachować znacznie lepsze samopoczucie po zabiegu. Metody znieczulenia regionalnego są całkowicie bezpieczne i uznane na całym świecie. Łączone metody znieczulenia pozwalają zespołowi AMC Art Medical Center na przeprowadzanie najbardziej złożonych operacji w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, ortopedii czy ginekologii.

Bardzo ważną dla nas kwestią jest temat bólu pooperacyjnego. Stosując światowe standardy w tym zakresie dokładamy wszelkich starań aby trudny okres pooperacyjny był dla Naszych Pacjentów maksymalnie komfortowy.

Po operacji Pacjenci przebywają na sali pooperacyjnej, która posiada pełne monitorowanie i wyposażenie na poziomie szpitalnym a nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowane pielęgniarki. Oprócz monitorowania, leczenia bólu, prowadzimy tam także odpowiednią płynoterapię, leczenie profilaktyczne antybiotykami, leczenie przeciwzakrzepowe i wiele innych. Dbamy farmakologicznie o to, aby nie występowały nudności i wymioty, a gdy się już zdarzą skutecznie je leczymy.

Kładziemy bardzo duży nacisk na szybką rehabilitację i powrót pacjenta do normalnego życia, zaraz po zabiegu włączamy doustne płyny i pokarmy.

Z czystym sumieniem mówię Naszym Pacjentom, że mogą się u nas czuć bezpiecznie, na pewno się obudzą i że dołożymy wszelkich starań aby pobyt w AMC zapamiętali jako bardzo pozytywne doświadczenie.

Lek. Piotr Kornak, Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

___________________________________________

Dr A. Śliwiński w magazynie WPROST

Dr A. Śliwiński w magazynie WPROST

Polecamy Państwa uwadze obszerny wywiad z doktorem Śliwińskim opublikowany w magazynie Wprost.

___________________________________________