Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Serdecznie polecamy Państwu pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa iż centrum medyczne AMC zostało po weryfikacji polecone jako placówka medyczna realizująca zabiegi operacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej, ginekologii, ortopedii oraz chirurgii ogólnej jak również zabiegi medycyny estetycznej.

Pełna oferta naszego centrum medycznego dostępna jest na stroniewww.artmedicalcenter.eu

Konferencja marki iS CLINICAL

Konferencja marki iS CLINICAL

8 czerwca odbyła się konferencja marki iS CLINICAL, na którą przyjechali właściciele firmy: Panowie Brian Johnes i Alec Call, aby opowiedzieć o marce i przedstawić nowości. Gościem konferencji była Pani Marta Majchrzak, Członek zespołu AMC Art Medical Center, jednocześnie osoba odpowiedzialna za dystrybucję kosmetyków IS CLINICAL w AMC.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

W związku ze stałym rozszerzaniem działalności operacyjnej realizowanej w AMC, w naszym centrum medycznym dostępne są już dla Państwa zabiegi operacyjne tarczycy. Celem zabiegu jest wycięcie całkowite gruczołu tarczowego lub określonej jego części w związku z występowaniem zmian patologicznych w jego obrębie. Zakres zabiegu określa chirurg operujący.Kwalifikacja do zabiegu odbywa się po dignostyce endokrynologicznej obejmującej min. USG tarczycy, biopsje cienkoigłowe (BAC), badania hormonalne tarczycy wykonane w okresie przedszpitalnym.

WSKAZANIA:
- Zmiany zwyrodnieniowe gruczołu tarczowego (guzki łagodne, torbiele);
- Duże wole z objawami ucisku na narządy sąsiednie;
- Izolowane guzki z nadczynnością lub bez nadcznności homonalnej;
- Nowotwory tarczycy lub podejrzenie nowotworu;
- Zmiany zapalne;
- Ciąża, okres karmienia;
- Niepowdzenie leczenia zachowawczego;

Zabieg tarczycy przeprowadzany jest przez dr n. med. Katarzynę Mikołajczyk, specjalistę chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Pani doktor Mikołajczyk jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, posiada długoletnie doświadczenie w zakresie chirurgii tarczycy, chirurgii naczyniowej, ogólnej i laparoskopowej.

Więcej informacji na temat zabiegu oraz Chirurga specjalisty realizującego zabieg znajdziecie Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/wyciecie-tarczycy

http://www.artmedicalcenter.eu/…/dr-n-med-katarzyna-mikolaj…

Zespół AMC.

AMC poleca

Polecamy Państwa uwadze artykuł przygotowany przez Panią Sandrę Kozłowską, umieszczony 23 maja na blogu SANDICIOUS.
Artykuł przybliża czytelnikom możliwości jakie daje chirurgia plastyczna i przedstawia bardzo dokładnie centrum medyczne AMC. http://sandicious.blogspot.com/2015/05/art-medical-center-klinika-chirurgii.html 

StylAge Special Lips Lido zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

StylAge Special Lips Lido  zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

AMC Art Medical Center oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że StylAge Special Lips Lido, używany w AMC, zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii: najlepszy produkt do rewitalizacji czerwieni wargowej. To już szóste wyróżnienie dla StylAge w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzu Dermatologów Estetycznych.

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją 

Innowacyjny zabieg odmładzający o udowodnionej skuteczności CELLULAR MATRIX już w AMC Art Medical Center.

Innowacyjny zabieg odmładzający o udowodnionej skuteczności CELLULAR MATRIX już w AMC Art Medical Center.

Zestaw Regeneris został wzbogacony przez dodanie niskousieciowanego kwasu hialuronowego, co wielokrotnie zwiększa jego skuteczność. Połączenie tych, znanych z niezwykłej skuteczności składników, pozwala osiągnąć niezwykły efekt regeneracyjny i odmładzający. Kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy komórek skóry powodując jej nawilżenie i odżywienie od wewnątrz. Ponadto wiąże wodę i działa wypełniająco. Autologiczne osocze bogato płytkowe zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu I, polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry, stymuluje proliferację komórek macierzystych i odbudowę naczyń skóry oraz nadaje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry. Zabieg z użyciem zestawu Cellular Matrix daje długotrwały, naturalny efekt odmłodzonej i zrewitalizowanej skóry. Zestaw Cellular Matrix został opracowany przez szwajcarskie laboratorium Regen Lab, lidera w dziedzinie regeneracji, a jego skuteczność potwierdzają badania naukowe.

Serdecznie zapraszamy!

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt.

Podwójne bezpieczeństwo

Podwójne bezpieczeństwo

Centrum medyczne AMC Art Medical Center od początku swojej działalności za najważniejszy cel stawia sobie ciągłe doskonalenie mające na celu podwyższanie standardów bezpieczeństwa. Nasze starania i praca wykonana w ostatnich 2 latach została doceniona przez Prezydenta Miasta Szczecin nagrodą gospodarczą „Innowacja roku”, zaś nasze „Bezpieczne zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej” zostały wyróżnione w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W swojej strategii rozwoju pomimo, iż w zakresie bezpieczeństwa osiągnęliśmy już wiele, wciąż stawiamy na samodoskonalenie w tym obszarze. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę bloku operacyjnego spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa. Z dumą informujemy, iż od najbliższego tygodnia AMC Art Medical Center wykonywać będzie zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej, ogólnej, ortopedii oraz ginekologii operacyjnej wykorzystując dwie pełno profilowe sale operacyjne połączone ze sobą systemem śluz, wykonane i wyposażone w technologii ALVO. Głęboko wierzymy, że jedynym słusznym kierunkiem rozwoju AMC jest ciągła praca nad poprawą bezpieczeństwa naszych Pacjentów, zarówno na płaszczyźnie technologicznej jak i w zakresie doskonalenia umiejętności naszego doświadczonego Zespołu Medycznego.

Falenty 2015

Falenty 2015

 

W dniach 16 - 18 kwietnia 2015 roku w Józefowie koło Warszawy odbyła się Ogólnopolska Konferencja Diagnostyki i Leczenia Raka Piersi „Falenty 2015”.Spotkanie poświęcone było wyzwaniom, jakie stoją obecnie przed lekarzami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem raka piersi, zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii, problemom leczenia chirurgicznego, radioterapii i leczenia systemowego. Dyskusję uzupełniły warsztaty zorganizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Ultrasonografii i z International Breast Ultrasound School (IBUS), dotyczące techniki obrazowania piersi i wykonywania biopsji podejrzanych zmian pod kontrolą obrazu. W konferencji udział wzięli m.in.: prof. Fatima Cardoso  (Lizbona), prof. Christof Zielinski (Wiedeń), prof. Krzysztof Maruszewski (Włochy), prof. Ruben Orda  (Tel Aviv), dr Paul McGale (Oxford). Dr Artur Śliwiński wystąpił z prelekcją: „Blaski i cienie odroczonej rekonstrukcji piersi. ” 

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

„TWARZ – NOWOCZESNE ZABIEGI MAŁOINWAZYJNE” – pod takim tytułem odbyła się wspólna konferencja chirurgów plastycznych, dermatologów estetycznych i lekarzy medycyny estetycznej. Spotkanie odbyło się 11 kwietnia 2015r. w Warszawie . Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń zawodowych lekarzy  w trakcie wspólnych sesji teoretycznych i warsztatów. Dr Artur Śliwiński jako jeden z wykładowców miał możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia w zakresie zabiegów łączonych chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w operacjach twarzy. 

-----------------------------------------------------------------