Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Laur Pacjenta 2015

Laur Pacjenta 2015

Jest nam miło poinformować Państwa, że Dr Artur Śliwiński został zgłoszony do Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego: Laur Pacjenta 2015 .

Jeżeli doceniają Państwo pracę doktora zachęcamy do oddania swojego głosu w plebiscycie. Głosy oddawać można wysyłając SMS na nr 70068 o treści: 
LP2015.Artur Sliwinski.Chirurg.Plastyczny.Szczecin.
Lub korzystając w formularza na stronie: http://www.laurpacjenta.pl klikając na ikonę: ZAGŁOSUJ NA SWOJEGO LEKARZA .

___________________________________________

Piękne piersi w zasięgu ręki

Piękne piersi w zasięgu ręki

Powiększanie piersi jest wciąż jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej zajmując obok odsysania tłuszczu oraz plastyki powiek czołowe miejsce w ilości wykonywanych zabiegów.

Powiększanie piersi implantami to zabieg chirurgiczny, mający na celu zwiększenie rozmiaru i/lub poprawę kształtu piersi. Podczas zabiegu możliwe jest również zmniejszenie niewielkiej różnicy wielkości pomiędzy piersiami.

Począwszy od 1961 roku, kiedy to po raz pierwszy Cronin i Genowa wykonali operację powiększenia piersi płynnym silikonem, zabieg chirurgicznego powiększania piersi uległ wielu modyfikacjom. Zmieniła się sama technika operacyjna oraz budowa i kształt implantów piersiowych. Obecnie stosowane są implanty piątej generacji, wypełnione zagęszczonym żelem o stałej, galaretowatej konsystencji, który nawet po uszkodzeniu implantu, nie wypływa na zewnątrz. Powierzchnia implantów nie jest gładka, lecz porowata, pokryta tak zwaną” teksturą”.

Kompletną informację w zakresie powiększania piersi znajdziecie Państwo na stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/powiekszenie-piersi#

W celu umówienia się na konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 91 820 20 20

___________________________________________

korekcja palucha koślawego W AMC Art Medical Center

korekcja palucha koślawego W AMC Art Medical Center

Mamy sezon wakacyjny, kiedy to pogoda pozwala nam założyć letnie, odkryte obuwie. Niestety nie wszyscy się na takie decydują ze względu na nieestetyczny wygląd stóp. Pewnych problemów nie rozwiąże niestety nawet najlepsza kosmetyczka. Mowa tu o halluksach (paluch koślawy), którego problem dotyczy szczególnie Pań, które noszą ciasne obuwie na wysokim obcasie.

Istotą choroby jest deformacja kości śródstopia, która odchyla się do wewnątrz (tzn. w kierunku linii środkowej ciała), natomiast paluch odchyla się na zewnątrz. Doprowadza to do powstania widocznego i bolesnego uwypuklenia.

Nie wszystkie metody leczenie palucha koślawego dają szansę na pełną poprawę i długotrwały efekt. Popularne i propagowane ostatnio metody bezoperacyjne (plastry, separatory, szyny i aparaty korekcyjne) dają fałszywą nadzieję na wyleczenie. Staje się to oczywiste, jeżeli przypomnimy sobie, że choroba dotyczy zdeformowanej kości.

Dopiero prawidłowe operacyjne postępowanie daje świetne efekty idące w parze z zadowoleniem pacjenta. Chirurgia palucha koślawego jest często niesłusznie uznawana za bolesne i zawodne postępowanie. Ta opinia nie jest poparta doświadczeniem w tej dziedzinie.

Nowoczesna chirurgia stopy to zabiegi odtwarzające prawidłową anatomię i funkcję stopy. Współczesne metody operacyjne nie wymagają noszenia gipsu, pozwalają na wczesne chodzenie bez bólu w specjalnym obuwiu i zapewniają trwała korekcję deformacji.
W AMC Art Medical Center oferujemy zabiegi korekcji palucha koślawego najnowocześniejszymi metodami.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę:

http://www.artmedicalcenter.eu/korekcja-palucha-koslawego

___________________________________________

iS Clinical

iS Clinical

IS Clinical to marka ekskluzywnych preparatów do pielęgnacji skóry, zapewniających długotrwałe efekty wygładzenia i napięcia skóry. Została założona przez amerykańską markę Innovate Skincare jako kompilacja "nauki i piękna".

Preparaty iS Clinical są polecane przez jednych z najlepszych na świecie onkologów, chirurgów plastycznych, dermatologów, a także lekarzy medycyny estetycznej i instytucje medyczne. Receptury kosmeceutyków powstają dzięki współpracy ekspertów przemysłu kosmetycznego, farmaceutów, lekarzy i są badane klinicznie pod kątem zarówno skuteczności działania jak i bezpieczeństwa stosowania.

Preparaty iS Clinical są stworzone przez zestawienie silnych naturalnych składników (przede wszystkim pochodzenia roślinnego) o klasie farmaceutycznej. Cechuje je zawartość unikalnych wyciągów roślinnych - z liści oliwnych(naturalny antybiotyk) lub wyciąg z wąkroty azjatyckiej (służący jako lekarstwo poprawiające krążenie krwi). Szczególne jest również wspólne działanie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który stymuluje komórki do wzrostu.

Codzienna pielęgnacja w domu preparatami marki iS Clinical bazuje na czterech podstawowych zasadach:
• oczyszczanie
• leczenie
• nawilżanie
• ochrona przeciwsłoneczna

Preparaty iS Clinical dostępne są w centrum medycznym AMC Art Medical Center. Produkty rekomendowane są naszym pacjentom poddającym się zabiegom chirurgii plastycznej jak i medycyny estetycznej.

AMC Art Medical Center BMW Bońkowscy Golf Ladies Trophy 2015

AMC Art Medical Center BMW Bońkowscy Golf Ladies Trophy 2015

W dniach 27-28 czerwca 2015 na polach golfowych Binowo Park odbył się dwudniowy turniej AMC Art Medical Center BMW Bońkowscy Golf Ladies Trophy 2015. Na 18-dołkowym, mistrzowskim polu golfowym rywalizowano w kategorii głównej kobiet oraz w Turnieju Towarzyszącym mężczyzn. 

W sobotni wieczór w Bohemie , po rozegraniu pierwszej rundy, uczestnicy i goście turnieju spotkali się na Players Party. Wręczono nagrody w konkursach dodatkowych sponsorowanych przez AMC Art Medical Center i BMW Bońkowscy: Longest Drive i Closest to the Pin. AMC Art Medical Center Longest Drive Kobiet wygrała Maja Turostowska, Closesst to the Pin Dorota Mida. W konkursie BMW Bońkowscy Longest Drive Mężczyzn najdalej uderzył Mariusz Leszko, natomiast najbliżej dołka zagrał Michał Tutko.
Drugi dzień przywitał uczestników pochmurną pogodą. Na ten dzień, oprócz turnieju głównego, zaplanowano szereg innych rywalizacji na polu 9-dołkowym: turniej Indywidualny dla juniorów i dorosłych oraz turniej drużynowy parami dla początkujących w systemie texas scramble. Dla dzieci przygotowano ciekawy program zabaw i konkursów. Łącznie w imprezie wzięło udział ponad 150 osób. 
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach turnieju zostali: Dorota Mida, Małgorzata Jacyna Witt, Aleksandra Smaga, Michał Tutko, Robert Kiedrowski, Natalia Czaban i Daria Sosnowska, Antoni Cwynar i Zdzisław Niedzielski, Monika Wacławczyk, Krzysztof Grzegorczyk. Ceremonia Wręczenia Nagród odbywała się już przy pięknej słonecznej pogodzie, zwiastując turniejowi AMC Art Medical Center BMW Bońkowscy Golf Ladies Trophy świetlaną przyszłość.