Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

„TWARZ – NOWOCZESNE ZABIEGI MAŁOINWAZYJNE” – pod takim tytułem odbyła się wspólna konferencja chirurgów plastycznych, dermatologów estetycznych i lekarzy medycyny estetycznej. Spotkanie odbyło się 11 kwietnia 2015r. w Warszawie . Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń zawodowych lekarzy  w trakcie wspólnych sesji teoretycznych i warsztatów. Dr Artur Śliwiński jako jeden z wykładowców miał możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia w zakresie zabiegów łączonych chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w operacjach twarzy. 

-----------------------------------------------------------------

Wiedeń 2015

Wiedeń 2015

W dniach 7-8 marca 2015 roku w Wiedniu odbył się kurs doskonalący z zakresu chirurgii twarzy oraz modelowania jej poszczególnych elementów, uwzględniając najnowocześniejsze techniki i materiały implantacyjne. Kurs składał się z dwóch części teoretycznej i praktycznej obejmując tematykę dotyczącą:

  • plastyki nosa,
  • liftu brwi i czoła,
  • plastyki powiek górnych,
  • face liftingu,
  • liftingu środkowej części twarzy.

 Nieliczne grono uczestników miało wyjątkową okazję doskonalić praktyczne umiejętności oraz poznać i zastosować nowe techniki operacyjne. Jedynym uczestnikiem z Polski był dr Artur Śliwiński.

-----------------------------------------------------------------

AMC Art Medical Center w reportażu Deutsche Welle

Zachęcamy Państwa do obejrzenia reportażu Deutsche Welle o chirurgii plastycznej. 

-----------------------------------------------------------------

Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o fakcie wyróżnienia AMC Art Medical Center nagrodą specjalną w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii Firma Roku 2014. AMC było również nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014  za „Bezpieczne zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej”.

-----------------------------------------------------------------