Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Konferencja marki iS CLINICAL

Konferencja marki iS CLINICAL

8 czerwca odbyła się konferencja marki iS CLINICAL, na którą przyjechali właściciele firmy: Panowie Brian Johnes i Alec Call, aby opowiedzieć o marce i przedstawić nowości. Gościem konferencji była Pani Marta Majchrzak, Członek zespołu AMC Art Medical Center, jednocześnie osoba odpowiedzialna za dystrybucję kosmetyków IS CLINICAL w AMC.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

W związku ze stałym rozszerzaniem działalności operacyjnej realizowanej w AMC, w naszym centrum medycznym dostępne są już dla Państwa zabiegi operacyjne tarczycy. Celem zabiegu jest wycięcie całkowite gruczołu tarczowego lub określonej jego części w związku z występowaniem zmian patologicznych w jego obrębie. Zakres zabiegu określa chirurg operujący.Kwalifikacja do zabiegu odbywa się po dignostyce endokrynologicznej obejmującej min. USG tarczycy, biopsje cienkoigłowe (BAC), badania hormonalne tarczycy wykonane w okresie przedszpitalnym.

WSKAZANIA:
- Zmiany zwyrodnieniowe gruczołu tarczowego (guzki łagodne, torbiele);
- Duże wole z objawami ucisku na narządy sąsiednie;
- Izolowane guzki z nadczynnością lub bez nadcznności homonalnej;
- Nowotwory tarczycy lub podejrzenie nowotworu;
- Zmiany zapalne;
- Ciąża, okres karmienia;
- Niepowdzenie leczenia zachowawczego;

Zabieg tarczycy przeprowadzany jest przez dr n. med. Katarzynę Mikołajczyk, specjalistę chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Pani doktor Mikołajczyk jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, posiada długoletnie doświadczenie w zakresie chirurgii tarczycy, chirurgii naczyniowej, ogólnej i laparoskopowej.

Więcej informacji na temat zabiegu oraz Chirurga specjalisty realizującego zabieg znajdziecie Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/wyciecie-tarczycy

http://www.artmedicalcenter.eu/…/dr-n-med-katarzyna-mikolaj…

Zespół AMC.

AMC poleca

Polecamy Państwa uwadze artykuł przygotowany przez Panią Sandrę Kozłowską, umieszczony 23 maja na blogu SANDICIOUS.
Artykuł przybliża czytelnikom możliwości jakie daje chirurgia plastyczna i przedstawia bardzo dokładnie centrum medyczne AMC. http://sandicious.blogspot.com/2015/05/art-medical-center-klinika-chirurgii.html 

StylAge Special Lips Lido zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

StylAge Special Lips Lido  zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

AMC Art Medical Center oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że StylAge Special Lips Lido, używany w AMC, zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii: najlepszy produkt do rewitalizacji czerwieni wargowej. To już szóste wyróżnienie dla StylAge w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzu Dermatologów Estetycznych.

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją 

Innowacyjny zabieg odmładzający o udowodnionej skuteczności CELLULAR MATRIX już w AMC Art Medical Center.

Innowacyjny zabieg odmładzający o udowodnionej skuteczności CELLULAR MATRIX już w AMC Art Medical Center.

Zestaw Regeneris został wzbogacony przez dodanie niskousieciowanego kwasu hialuronowego, co wielokrotnie zwiększa jego skuteczność. Połączenie tych, znanych z niezwykłej skuteczności składników, pozwala osiągnąć niezwykły efekt regeneracyjny i odmładzający. Kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy komórek skóry powodując jej nawilżenie i odżywienie od wewnątrz. Ponadto wiąże wodę i działa wypełniająco. Autologiczne osocze bogato płytkowe zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu I, polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry, stymuluje proliferację komórek macierzystych i odbudowę naczyń skóry oraz nadaje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry. Zabieg z użyciem zestawu Cellular Matrix daje długotrwały, naturalny efekt odmłodzonej i zrewitalizowanej skóry. Zestaw Cellular Matrix został opracowany przez szwajcarskie laboratorium Regen Lab, lidera w dziedzinie regeneracji, a jego skuteczność potwierdzają badania naukowe.

Serdecznie zapraszamy!

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt.

Podwójne bezpieczeństwo

Podwójne bezpieczeństwo

Centrum medyczne AMC Art Medical Center od początku swojej działalności za najważniejszy cel stawia sobie ciągłe doskonalenie mające na celu podwyższanie standardów bezpieczeństwa. Nasze starania i praca wykonana w ostatnich 2 latach została doceniona przez Prezydenta Miasta Szczecin nagrodą gospodarczą „Innowacja roku”, zaś nasze „Bezpieczne zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej” zostały wyróżnione w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W swojej strategii rozwoju pomimo, iż w zakresie bezpieczeństwa osiągnęliśmy już wiele, wciąż stawiamy na samodoskonalenie w tym obszarze. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę bloku operacyjnego spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa. Z dumą informujemy, iż od najbliższego tygodnia AMC Art Medical Center wykonywać będzie zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej, ogólnej, ortopedii oraz ginekologii operacyjnej wykorzystując dwie pełno profilowe sale operacyjne połączone ze sobą systemem śluz, wykonane i wyposażone w technologii ALVO. Głęboko wierzymy, że jedynym słusznym kierunkiem rozwoju AMC jest ciągła praca nad poprawą bezpieczeństwa naszych Pacjentów, zarówno na płaszczyźnie technologicznej jak i w zakresie doskonalenia umiejętności naszego doświadczonego Zespołu Medycznego.

Falenty 2015

Falenty 2015

 

W dniach 16 - 18 kwietnia 2015 roku w Józefowie koło Warszawy odbyła się Ogólnopolska Konferencja Diagnostyki i Leczenia Raka Piersi „Falenty 2015”.Spotkanie poświęcone było wyzwaniom, jakie stoją obecnie przed lekarzami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem raka piersi, zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii, problemom leczenia chirurgicznego, radioterapii i leczenia systemowego. Dyskusję uzupełniły warsztaty zorganizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Ultrasonografii i z International Breast Ultrasound School (IBUS), dotyczące techniki obrazowania piersi i wykonywania biopsji podejrzanych zmian pod kontrolą obrazu. W konferencji udział wzięli m.in.: prof. Fatima Cardoso  (Lizbona), prof. Christof Zielinski (Wiedeń), prof. Krzysztof Maruszewski (Włochy), prof. Ruben Orda  (Tel Aviv), dr Paul McGale (Oxford). Dr Artur Śliwiński wystąpił z prelekcją: „Blaski i cienie odroczonej rekonstrukcji piersi. ” 

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

Twarz nowoczesne zabiegi małoinwazyjne

„TWARZ – NOWOCZESNE ZABIEGI MAŁOINWAZYJNE” – pod takim tytułem odbyła się wspólna konferencja chirurgów plastycznych, dermatologów estetycznych i lekarzy medycyny estetycznej. Spotkanie odbyło się 11 kwietnia 2015r. w Warszawie . Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń zawodowych lekarzy  w trakcie wspólnych sesji teoretycznych i warsztatów. Dr Artur Śliwiński jako jeden z wykładowców miał możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia w zakresie zabiegów łączonych chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w operacjach twarzy. 

-----------------------------------------------------------------

Wiedeń 2015

Wiedeń 2015

W dniach 7-8 marca 2015 roku w Wiedniu odbył się kurs doskonalący z zakresu chirurgii twarzy oraz modelowania jej poszczególnych elementów, uwzględniając najnowocześniejsze techniki i materiały implantacyjne. Kurs składał się z dwóch części teoretycznej i praktycznej obejmując tematykę dotyczącą:

  • plastyki nosa,
  • liftu brwi i czoła,
  • plastyki powiek górnych,
  • face liftingu,
  • liftingu środkowej części twarzy.

 Nieliczne grono uczestników miało wyjątkową okazję doskonalić praktyczne umiejętności oraz poznać i zastosować nowe techniki operacyjne. Jedynym uczestnikiem z Polski był dr Artur Śliwiński.