Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Ortopedia w AMC

Ortopedia w AMC

We wrześniu  (08.09.2014r.)  w Art Medical Center w trakcie operacji Artroskopii u pacjentów z uszkodzeniem kolan wykorzystano najbardziej zaawansowaną i dającą dobre efekty kliniczne i kosmetyczne metodę szycia uszkodzeń łąkotki zwaną All inside – łąkotka szyta jest od wewnątrz stawu za pomocą specjalnych zszywek.

Do operacji kolan wykorzystano nowoczesny sprzęt i małoinwazyjne techniki operacji kolana powodujące, że blizny po zabiegu są mniej widoczne, niż w przypadku tradycyjnej operacji a ryzyko infekcji jest mniejsze, jest to również metoda mniej obciążająca stawy i wymagająca krótszej rekonwalescencji.

Operacje przeprowadził zespół ortopedów AMC Art Medical Center: dr Mariusz Dydyk oraz dr Piotr Wieczorek.

AMC ART MEDICAL CENTER PARTNEREM FINAŁU WORLD GOLFERS CHAMPIONSHIP I DINERS CLUB TROPHY

AMC ART MEDICAL CENTER PARTNEREM FINAŁU WORLD GOLFERS CHAMPIONSHIP I DINERS CLUB TROPHY

Jest to już piętnasta, - jubileuszowa edycja największego i najstarszego cyklu turniejów golfowych w Polsce, w którym co roku startuje blisko 1000 golfistek i golfistów. Podczas 15-stu turniejów eliminacyjnych wyłoniono najlepszych, którzy w turnieju finałowym zmierzą się na polu Binowo Park Golf Club. Najlepsi reprezentować będą Polskę w światowych finałach w Republice Południowej Afryki (WGC) i w Abu Dhabi (Diners Club).

PROGRAM TURNIEJU FINAŁOWEGO BINOWO PARK GOLF CLUB

Dowiedz się więcej »

KURS MIKROCHIRURGII

Dowiedz się więcej »

Wywiad z dr Arturem Śliwińskim w czerwcowym wydaniu Wprost

Dowiedz się więcej »

Dr Śliwiński w magazynie URODA

Dowiedz się więcej »

X INTERNATIONAL AESTHETIC SYMPOSIUM

Dowiedz się więcej »

AMC Art Medical Center zdobywcą nagrody gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin – BUSOLA BIZNESU 2013 w kategorii INNOWACJA ROKU!

Dowiedz się więcej »

Dowiedz się więcej »