Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

23-24 listopada w Warszawie odbył się kurs poświęcony stosowaniu implantów piersiowych B-Lite w operacjach estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Spotkanie poprowadził prof. Stefano Pompei z Rzymu. 
Nie mogło nas tam zabraknąć, biorąc czynny udział w dyskusji na temat najnowszych technik operacyjnych. Dr n. med. Artur Śliwiński oraz lek. med. Piotr Burszewski - stale podnoszą swoje kwalifikacje.

___________________________________________

24 Kongres ISAPS 2018 – MIAMI BEACH, Floryda, USA

24 Kongres ISAPS 2018 – MIAMI BEACH, Floryda, USA

Dr Artur Śliwiński spędził bardzo pracowite 5 dni (od 31 października do 4 listopada br.) biorąc udział w 24 Kongresie ISAPS w Miami na Florydzie. Program kongresu był niesamowicie szeroki i obejmował zakres jaki dotychczas nie miał jeszcze miejsca na innych konferencjach – operacje piersi, twarzy, brzucha, nosa, modelowanie ciała, liposukcje, chirurgiczne leczenie ginekomastii, czy labioplastyka.
Potężna dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i wiele nowych, inspirujących rozwiązań – CONGRESS MIAMI 2018 z pewnością tak właśnie zostanie zapamiętany.

___________________________________________

Październik obfitował w wiele wyjazdów i konferencji międzynarodowych naszych lekarzy. Początkiem miesiąca odbył się w Genewie 12-sty Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego pod hasłem "Aktualny stan wiedzy: Chirurgia Stopy i Stawu Skokowego".

Kolejno w II.poł. X miało miejsce pierwsze w historii Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego wyjątkowe Sympozjum Ortopedyczne: „Foot and Ankle Current Concepts - Strategie leczenia stawu skokowo-goleniowego i stopy”.

W programie szczegółowo ujęto dobór procedury diagnostycznej i leczniczej w indywidualnych przypadkach. Ponadto zajęto się procesami terapeutycznymi wad wrodzonych, uszkodzeń chrzęstnych oraz leczeniem następstw urazów w obrębie stopy i stawu skokowo-goleniowego.

Wydarzenia zgromadziły ekspertów ze wszystkich zakątków świata, gdzie godnie reprezentował nas dr Piotr Wieczorek - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu AMC Art Medical Center.

Gratulujemy doktorowi nabycia nowej wiedzy.