Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Dr n. med.  Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center.

AMC Art Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna w dziedzinie chirurgii plastycznej, która została w całości zaprojektowana i odebrana architektonicznie według najnowszych standardów szpitalnych.

Najwyższej jakości aparatura medyczna ( firm: Dräger, Covidien, Alvo, Maquet, Medicon), systemy antybakteryjne - wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Oferujemy usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

 Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

AMC w magazynie Prestiż

AMC w magazynie Prestiż

Polecamy Państwu najnowsze wydanie magazynu Prestiż a w nim szeroki artykuł o naszym centrum medycznym, innowacyjnych technologiach oraz pionierskich zabiegach realizowanych przez Zespół specjalistów operujących w AMC.

http://www.prestizszczecin.pl/…/zdrowie-i…/zawod-specjalista

___________________________________________

PIERWSZA OPERACJA W POLSCE!

PIERWSZA OPERACJA W POLSCE!

 

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasz lekarz dr Maciej Karaczun przeprowadził pierwszą w naszym kraju operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przy użyciu implantu ULTRABUTTON.

Chwilę po premierze światowej, najnowszy implant jednej z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie medycyny sportowej (Smith & Nephew), został użyty podczas operacji przeprowadzonej w szczecińskim centrum AMC Art Medical Center.

Według badań klinicznych, porównujących wytrzymałość mocowania przeszczepu więzadła krzyżowego przedniego najczęściej używanych implantów, Ultrabutton wypadł zdecydowanie najlepiej. Dzięki nowym rozwiązaniom użytym w budowie implantu nasi Pacjenci mogą spodziewać się jeszcze lepszych efektów po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

___________________________________________

AMC Art Medical Center jako jeden z pierwszych ośrodków medycznych w Polsce stosuje podczas zabiegów kleje tkankowy. Klej tkankowy ARTISS jest dwuskładnikowym fibrynowym klejem do tkanek i zawiera dwa spośród białek, które tworzą skrzep krwi. Białka te noszą nazwę fibrynogen i trombina. Gdy te białka mieszają się podczas podawania, tworzą skrzep w miejscu, gdzie nałoży je chirurg.

Klej tkankowy w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej może być stosowany zamiast szwów, ponadto jest wskazany dla poprawienia hemostazy na powierzchniach tkanki podskórnej. Stosowanie preparatu skraca okres gojenia się tkanek oraz w sposób zdecydowany poprawia bezpieczeństwo pacjenta przyspieszając jego powrót do pełnej sprawności. Nasz Zespół nieustannie kształci się w zakresie najnowocześniejszych technik chirurgicznych i wdraża je w zakresie przeprowadzanych procedur medycznych.

Głęboko wierzymy że pozycja lidera w zakresie bezpieczeństwa Pacjentów stanowi najważniejszy atut AMC Art Medical Center.

___________________________________________

Polecamy Państwu majowe wydanie Magazynu Harpers Bazaar, a w nim między innymi informacje o naszym centrum medycznym AMC Art Medical Center.