Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Dr n. med.  Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center.

AMC Art Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna w dziedzinie chirurgii plastycznej, która została w całości zaprojektowana i odebrana architektonicznie według najnowszych standardów szpitalnych.

Najwyższej jakości aparatura medyczna ( firm: Dräger, Covidien, Alvo, Maquet, Medicon), systemy antybakteryjne - wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Oferujemy usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

 Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

___________________________________________

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

Doktor Artur Śliwiński w dniach 15-16.04.2016 był wykładowcą w ramach I Konferencji Rak Piersi – onkologia i plastyka. W ramach dwudniowych spotkań, sesji oraz warsztatów swoje doświadczenie w dziedzinie będącej przedmiotem konferencji przedstawiło kilkunastu zaproszonych specjalistów z Polski oraz z zagranicy, zarówno w zakresie genetycznych uwarunkowań, badań, leczenia, amputacji oraz rekonstrukcji piersi.

W ramach sesji „Okiem Eksperta” w swoim wykładzie Doktor Artur Śliwiński zaprezentował najnowsze techniki chirurgiczne w zakresie rekonstrukcji piersi implantami.

___________________________________________

ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

 ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

W sprzedaży w Salonach Empik na terenie całego kraju jest już najnowsze wydanie specjalne Zwierciadła Anti–Aging poświęcone tematyce medycyny estetycznej i anti-aging. W numerze informacja o Centrum AMC Art Medical Center - nowa jakość w medycynie . Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

___________________________________________

URODA ŻYCIA

URODA ŻYCIA

W kwietniowym wydaniu „Urody Życia” znajdą Państwo informację na temat jedynego w Polsce Breast Cancer Unit’u (w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie), którego członkiem jest dr Artur Śliwiński. Zapraszamy do lektury.

___________________________________________

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

W dniach 1-3 marca b.r. w prywatnym ośrodku medycznym S CLINIC, należącym do doktora Constantina Stana, w stolicy Rumunii – Bukareszcie, firma Polytech Health & Aesthetics zorganizowała szkolenie w zakresie nowatorskich technik operacyjnych z użyciem implantów Polytech.

Doktor Artur Śliwiński – jako jeden z 5 wybranych specjalistów z całej Europy, uczestniczył  wraz z dr Constantinem Stanem w operacjach pokazowych dla zaproszonych chirurgów plastycznych.

Podnoszenie kwalifikacji przez lekarza, - jest jego obowiązkiem, - dla dobra Pacjentów, których operuje.