Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

Doktor Artur Śliwiński w dniach 15-16.04.2016 był wykładowcą w ramach I Konferencji Rak Piersi – onkologia i plastyka. W ramach dwudniowych spotkań, sesji oraz warsztatów swoje doświadczenie w dziedzinie będącej przedmiotem konferencji przedstawiło kilkunastu zaproszonych specjalistów z Polski oraz z zagranicy, zarówno w zakresie genetycznych uwarunkowań, badań, leczenia, amputacji oraz rekonstrukcji piersi.

W ramach sesji „Okiem Eksperta” w swoim wykładzie Doktor Artur Śliwiński zaprezentował najnowsze techniki chirurgiczne w zakresie rekonstrukcji piersi implantami.

___________________________________________

ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

 ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

W sprzedaży w Salonach Empik na terenie całego kraju jest już najnowsze wydanie specjalne Zwierciadła Anti–Aging poświęcone tematyce medycyny estetycznej i anti-aging. W numerze informacja o Centrum AMC Art Medical Center - nowa jakość w medycynie . Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

___________________________________________

URODA ŻYCIA

URODA ŻYCIA

W kwietniowym wydaniu „Urody Życia” znajdą Państwo informację na temat jedynego w Polsce Breast Cancer Unit’u (w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie), którego członkiem jest dr Artur Śliwiński. Zapraszamy do lektury.

___________________________________________