Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Gala

Gala

Zapraszamy serdecznie do lektury październikowego wydania miesięcznika Gala. W artykule pt.: „Odzyskana kobiecość”, dr Artur Śliwiński występuje w roli eksperta. 

___________________________________________

XV Zjazd PTChPRiE

XV Zjazd PTChPRiE

W dniach 15-17 października 2015 roku w Sopocie odbył się XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zjazd podzielono na poszczególne bloki tematyczne, dotyczące nowości i problemów w różnych dziedzinach chirurgii. Wykłady w sesjach dotyczyły m.in.: mikrochirurgii, głowy i szyi, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii estetycznej, chirurgii piersi, bariatrii, chirurgii onkologicznej, oparzeń, i innych.

Dr Artur Śliwiński w ramach sesji ”Chirurgia piersi” wystąpił z referatem na temat „Blasków i cieni odroczonej rekonstrukcji piersi”.

___________________________________________

"Pytaj i czuj się bezpieczna"

Polecamy Państwa uwadze najnowsze wydanie magazynu Cosmopolitan, a w nim artykuł o ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa implantów piersi. Dr Artur Śliwiński jest partnerem akcji "Pytaj i czuj się bezpieczna".

Więcej informacji w zakresie samych zabiegów z wykorzystaniem implantów piersi znajdą Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/powiekszenie-piersi

___________________________________________

AMC w Harper’s Bazaar

AMC w Harper’s Bazaar

Polecamy Państwu najnowsze wydanie magazynu Harper’s Bazaar, a w nim informacje redakcyjne oraz reklamę centrum medycznego AMC Art Medical Center.

Nasze centrum medyczne zostało polecone przez wydawnictwo, wypowiedź doktora Artura Śliwińskiego została zaś wykorzystana przy opisie zabiegów plastyki powiek oraz face liftingu. Więcej informacji na temat wspomnianych zabiegów znajdziecie Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/chirurgia-plastyczna