Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do AMC Art Medical Center, – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

Pierwsza Europejska Konferencja BioBridge Generation Regeneration 20-21.09.2018 Wenecja

Pierwsza Europejska Konferencja BioBridge Generation Regeneration 20-21.09.2018 Wenecja

Pierwsza Europejska Konferencja BioBridge Generation Regeneration odbyła się w dniach 20-21 września b.r. w pięknej Wenecji i zgromadziła wielu wyjątkowych gości, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi osocza bogatopłytkowego. Przedstawiono wyniki najnowszych badań i innowacje w wykorzystaniu osocza m. in. w medycynie estetycznej i ortopedii. Dziękujemy organizatorowi Regen Lab za zaproszenie. Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe dostępne są także w AMC Art Medical Center: http://www.artmedicalcenter.eu/osocze-bogatoplytkowe

http://www.artmedicalcenter.eu/cellular-matrix

___________________________________________

Breast Care Surgical Excellence Symposium

Breast Care Surgical Excellence Symposium

W dniach 17-18 maja 2018  dr Artur Śliwiński miał przyjemność uczestniczyć w 5th Breast Care Surgical Excellence Symposium w Hamburgu. Tematem spotkania były „Aktualne kontrowersje i najnowsze techniki w operacjach chirurgicznych piersi”, w nawiązaniu do głównego wątku zespół wybitnych międzynarodowych ekspertów uczestniczących w zjeździe, omawiał oczekiwania dzisiejszych, jakże wymagających pacjentów. Odbyła się również debata nad wyzwaniami oraz możliwościami chirurgów w sferze zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Hasła jakie przyświecały temu spotkaniu to: najnowsze dowody medyczne, marketing, ulepszanie technik dla zadowolenie pacjenta i optymalizacja długoterminowego wyniku estetycznego.

___________________________________________

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

Dr Artur Śliwiński był gościem oraz prelegentem w trakcie III Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej, który odbył się w Warszawie w dniach 21-22 kwietnia 2018. Spotkanie zorganizowane zostało przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i zgromadziło wielu wybitnych lekarzy z Polski i świata.

Wystąpienie dr Śliwińskiego w czasie Kongresu zatytułowane „Abdominoplastyka - doświadczenia własne” dotyczyło operacji plastycznych brzucha.

___________________________________________