Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Doktor Artur Śliwiński

Dr n. med.  Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center.

AMC Art Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna w dziedzinie chirurgii plastycznej, która została w całości zaprojektowana i odebrana architektonicznie według najnowszych standardów szpitalnych.

Najwyższej jakości aparatura medyczna ( firm: Dräger, Covidien, Alvo, Maquet, Medicon), systemy antybakteryjne - wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

Oferujemy usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

 Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

___________________________________________

VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA: OKULISTYKA, KONTROWERSJE. KARPACZ 2016

VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA: OKULISTYKA,  KONTROWERSJE. KARPACZ 2016

W  dniach od 29 września, do 1 października 2016 roku w Karpaczu odbyła się szósta już edycja Międzynarodowej Konferencji: Okulistyka – kontrowersje. Partnerem naukowym spotkania była Katedra i Klinika Okulistyki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a tematem  wiodącym - najbardziej kontrowersyjne tematy współczesnej okulistyki. Jednym z wykładowców był dr n. med.  Artur Śliwiński, który omawiał temat operacji estetycznych okolicy oczodołu.

___________________________________________

Sympozjum: Stopa i staw skokowy - aktualne podejście i przyszłe trendy

Sympozjum: Stopa i staw skokowy - aktualne podejście i przyszłe trendy

Sympozjum "Foot and Ankle Symposium 2016" jest spotkaniem organizowanym przez firmę Zimmer Biomet, które umożliwia wymianę doświadczeń w zakresie najnowszych technik operacyjnych stopy i stawu skokowego. Spotkanie odbyło się w Barcelonie (Hiszpania) w dniach 22-23 września 2016. Jako jeden z sześciu delegatów z Polski w sympozjum uczestniczył dr Piotr Wieczorek, specjalista ortopedii i traumatologii ruchu,operujący w centrum medycznym AMC Art Medical Center w Szczecinie. Spotkanie zgromadziło wykładowców m.in. z Anglii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych Ameryki. W ciągu 2 dni omawiano aktualne problemy w chirurgii stopy i stawu skokowego, obejmujące protezoplastykę stawu skokowego, operacje rekonstrukcyjne i korekcyjne stopy. Gratulujemy uczestnictwa!

___________________________________________

Doktor Artur Śliwiński wraz z synem Andrzejem Śliwińskim zwycięzcami ogólnopolskiego turnieju golfowego Ojciec i Syn 2016 Amber Baltic Golf Club! Pierwsza runda turnieju rozegrana została w formule greensome, a druga w formule better ball. W pierwszej rundzie Artur i Andrzej Śliwińscy uzyskali wynik 76 brutto, w drugiej 77 zwyciężając w turnieju w królewskiej kategorii – brutto. Co ważne, jest to już drugie zwycięstwo Artura i Andrzeja Śliwińskich w turniejach tego cyklu (poprzednie w 2014 roku). Serdecznie gratulujemy:)

 

___________________________________________