Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1 slajd 2 slajd 3 slajd 4 slajd 5
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

Nasze centrum » Aktualności

SZANOWNI PAŃSTWO.

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 15 SIERPNIA DO 03 WRZEŚNIA W AMC ART MEDICAL CENTER PLANOWANA JEST PRZERWA WAKACYJNA OD ZABIEGÓW OPERACYJNYCH.

W PILNYCH SPRAWACH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z OSOBĄ DYŻURNĄ -  W DNI ROBOCZE, W GODZINACH 10:00 – 15:00. NR TELEFONU KONTAKTOWEGO: +48 797 702 401.

ZAPRASZAMY PO PRZERWIE

Breast Care Surgical Excellence Symposium

Breast Care Surgical Excellence Symposium

W dniach 17-18 maja 2018  dr Artur Śliwiński miał przyjemność uczestniczyć w 5th Breast Care Surgical Excellence Symposium w Hamburgu. Tematem spotkania były „Aktualne kontrowersje i najnowsze techniki w operacjach chirurgicznych piersi”, w nawiązaniu do głównego wątku zespół wybitnych międzynarodowych ekspertów uczestniczących w zjeździe, omawiał oczekiwania dzisiejszych, jakże wymagających pacjentów. Odbyła się również debata nad wyzwaniami oraz możliwościami chirurgów w sferze zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Hasła jakie przyświecały temu spotkaniu to: najnowsze dowody medyczne, marketing, ulepszanie technik dla zadowolenie pacjenta i optymalizacja długoterminowego wyniku estetycznego.

___________________________________________

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

Dr Artur Śliwiński był gościem oraz prelegentem w trakcie III Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej, który odbył się w Warszawie w dniach 21-22 kwietnia 2018. Spotkanie zorganizowane zostało przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i zgromadziło wielu wybitnych lekarzy z Polski i świata.

Wystąpienie dr Śliwińskiego w czasie Kongresu zatytułowane „Abdominoplastyka - doświadczenia własne” dotyczyło operacji plastycznych brzucha.

___________________________________________

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course  to kolejne międzynarodowe spotkanie, którego uczestnikiem był dr n. med.  Artur Śliwiński. Kurs odbył się w dniach 14 – 17 marca 2018 w Bergamo (Włochy). Jest to - odbywający się co dwa lata, - największy kongres chirurgii nosa. W tym roku wzięło w nim udział 59 lekarzy z Polski.

___________________________________________