Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1 slajd 2 slajd 3 slajd 4 slajd 5
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

Nasze centrum » Aktualności

___________________________________________

7 International Breast Symposium Dusseldorf 2019

7 International Breast Symposium Dusseldorf 2019

Kolejne konferencje, sympozja, szkolenia są okazją do wymiany doświadczeń oraz poszukiwaniem odpowiedzi na wciąż zadawane pytanie: jak operować by w pełni zadowolić pacjenta? 7 International Breast Symposium w tym roku cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem wśród światowej sławy specjalistów z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej piersi. Powstało między innymi międzynarodowe stowarzyszenie IBSA (International Breast Surgery Alliance) - które ma na celu ułatwienie wymiany doświadczeń oraz organizowanie szkoleń. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Dziękujemy organizatorom - było to bardzo udane i owocne sympozjum.

___________________________________________

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

23-24 listopada w Warszawie odbył się kurs poświęcony stosowaniu implantów piersiowych B-Lite w operacjach estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Spotkanie poprowadził prof. Stefano Pompei z Rzymu. 
Nie mogło nas tam zabraknąć, biorąc czynny udział w dyskusji na temat najnowszych technik operacyjnych. Dr n. med. Artur Śliwiński oraz lek. med. Piotr Burszewski - stale podnoszą swoje kwalifikacje.

___________________________________________

24 Kongres ISAPS 2018 – MIAMI BEACH, Floryda, USA

24 Kongres ISAPS 2018 – MIAMI BEACH, Floryda, USA

Dr Artur Śliwiński spędził bardzo pracowite 5 dni (od 31 października do 4 listopada br.) biorąc udział w 24 Kongresie ISAPS w Miami na Florydzie. Program kongresu był niesamowicie szeroki i obejmował zakres jaki dotychczas nie miał jeszcze miejsca na innych konferencjach – operacje piersi, twarzy, brzucha, nosa, modelowanie ciała, liposukcje, chirurgiczne leczenie ginekomastii, czy labioplastyka.
Potężna dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i wiele nowych, inspirujących rozwiązań – CONGRESS MIAMI 2018 z pewnością tak właśnie zostanie zapamiętany.