Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1 slajd 2 slajd 3 slajd 4 slajd 5
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

Nasze centrum » Aktualności

SZANOWNI PAŃSTWO.

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 15 SIERPNIA DO 3 WRZEŚNIA 2017 ROKU AMC ART MEDICAL CENTER BĘDZIE NIECZYNNE Z POWODU PLANOWANEJ PRZERWY WAKACYJNEJ.

W PILNYCH SPRAWACH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z NR +48 797 702 401.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

___________________________________________

Lek. med. Piotr Wieczorek –  specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, operujący w AMC Art Medical Center, w lipcowym wydaniu miesięcznika „Prestiż” wypowiada się na temat najnowszych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego.

„Dla człowieka jedną z najważniejszych rzeczy jest zdolność samodzielnego poruszania się”, a najnowsze osiągnięcia techniki - w zakresie nowoczesnych implantów do endoprotezoplastyki biodra, w połączeniu z odpowiednią techniką operacyjną (mało inwazyjną), to przełom w leczeniu tego schorzenia. Efektem jest, jakże oczekiwany przez Pacjentów - znacznie szybszy niż kiedyś, - powrót do pełnej sprawności, aktywnego funkcjonowania i czerpania radości z codziennego życia – bez bólu. 

___________________________________________

Zapraszamy do lektury najnowszego, - lipcowego numeru miesięcznika „ELLE” i dodatku „BEAUTY DE DELUXE”. Znajdą tam Państwo artykuł, w którym dr Artur Śliwiński został poproszony o komentarz na temat zabiegu Cellular Matrix – czyli tzw. wampirzego liftingu z dodatkiem kwasu hialuronowego.

Zabieg CELLULAR MATRIX dostępny jest w AMC Art Medical Center. Serdecznie zapraszamy!

___________________________________________

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 3 czerwca 2017 dr Artur Śliwiński wziął czynny udział w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w cyklu Spotkań z Dietetyką Funkcjonalną „Najnowsze trendy w terapii otyłości”. Dr Śliwiński został zaproszony przez organizatorów Konferencji do wygłoszenia wykładu na temat: „Co chirurg plastyczny może „zrobić” dla otyłego pacjenta, a czego robić nie powinien?”

Konferencję zorganizował Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka, - Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. 

___________________________________________